Menu
Referencie

Referencie

Vedia, čo robia, majú všetko pripravené na 110% a snažia sa všetkým vyhovieť, aj keď je to na prvý pohľad nemožné.

Sú skvelo zohratí.

Jozef Soták
Golfový profesionál
Gray Bear Tále
Fero Mikloško
Najlepší slovenský módny návrhár

Fotoreferencia: podpísaná platňa od Veca

“Best fokin’ Shot”

Branči "Vec" Kováč
Najstarší rapper v hre

Martin mi navyše vždy pomôže s počítačovými problémami a s Matúšom sa človek nikdy nenudí!

Eva Dulová
Events & Sponsorship manager
Slovak Telekom, a.s.

Viera, Matúš a Martin to sú hudba, tanec, klobása:) Dokonalé spojenie všetkých pôžitkov, ktoré s nimi zažívam na parties v kluboch, vo vlaku, v buse, v lietadle, na Islande, na produktovkách, na golfoch, no proste všade kam prídu.

Dávid Liška
Key Account Manager
Samsung

S ľuďmi z Best Shot je práca zrazu ľahká a hravá. Členovia tímu sa výborne dopĺňa – Vierka vždy vie čo práve letí, Martin sa vyzná v technológiách a financiách a Matúš je zas garanciou, že všetko čo má byť vybavené aj vybavené bude.

Táto trojka má skrátka ideálny pomer kreativita/cena/výkon!

Anna Durczoková
Marketing Communication Sr. Specialist
Slovak Telekom, a.s.

Best Shot to je presne mierená strela—inovatívne nadizajnované zážitky s citom a vášňou. Kto neskúsi, nezažije :)

Elena Bročková
Špec. pre zodpovedné podnikanie a sponzoring, Odbor komunikácie
Československá obchodná banka, a. s.

Takto si predstavujem spoluprácu. Vycibrený cit, ako sa postarať o zákazníka a nenútený prístup, aký majú Viera, Martin a Matúš, sa na Slovensku vyskytuje asi ako hole-in-one v golfe.

Sú zohraní ako súrodenci, s každým z nich sa mám vždy o čom porozprávať a dokážu mi pomôcť v práci, na golfovom ihrisku, či pri výbere dobrého vína pre mojich zákazníkov.

Martin Kuna
Riaditeľ sekcie predaja pre biznis zákazníkov
Stredoslovenská energetika, a.s. member of the EDF group

Skvelé nápady, profesionálna exekúcia a dobrá nálada sú základ našej dlhodobej spolupráce. Best Shot sú jednoducho zárukou jedinečného zážitku, ktorý si odnesú hostia z eventu.

Ing. Mgr. Alena Menyhartová
MKT specialist
NN poisťovňa a dôchodkové spoločnosti

Heslo Lionov je „WE SERVE - POMÁHAME“ a myslím, že toto heslo si zobrali za svoje aj profesionáli z BEST SHOT. Pomáhajú uľahčiť a sprofesionalizovať naše akcie. Pre túto „trojku“ nie je žiadny problém problémom, všetky požiadavky riešia okamžite a s úsmevom.

Best Shot, ďakujeme, že sa každoročne podieľate na organizovaní našej charitatívnej golfovej akcie a tým nám pomáhate pomáhať.

Tomáš Zajac
sekretár, past president
1. Lions Club Bratislava

Majú obrovský prehľad v oblasti event manažmentu, telefóny dvíhajú aj cez víkend a keď sú spolu, vyzerajú ako vystrihnutí zo žurnálu – a tak vyzerá aj ich práca.

Martin mi navyše vždy pomôže s počítačovými problémami a s Matúšom sa človek nikdy nenudí!

Eva Dulová
Events & Sponsorship manager
Slovak Telekom, a.s.

Agentúra Best Shot je partia super ľudí, aj vďaka ktorým môžeme každoročne organizovať stretnutie s našimi bývalými “najmenšími”. Oceňujeme ich ochotu, ústretovosť a dobré nápady.

Gabriela Straková
NKIM, Detská fakultná nemocnica s poliklinikou

Okrem detailnej prípravy eventov, ktorá je samozrejmosťou, sme vždy vďaka ich skúsenostiam dokázali vymyslieť niečo navyše priamo na mieste konania. Ak chcete niekomu zveriť kompletnú prípravu eventu a mať istotu, že sa podarí, ste na správnej adrese.

Čerešničkou na torte je ich ponuka občerstvenia - s proseccom a vínami to vedia rovnako dobre ako s eventami.

Ondrej Mikuš
Ondrej Mikuš
Slovak Telekom, a.s.

Pri práci s Best Shotom vládne vždy kreatívna atmosféra a na každom stretnutí spoločne vytvoríme skvelé nové veci!

Dokážu okamžite pochopiť, či vycítiť čo klient potrebuje a pretaviť jeho túžby do reality takmer v momente kedy sú vyslovené.

Róbert Štajgár
Sales Director
Energotel, a.s.

S Vierkou, Matúšom a Martinom z Best Shot spolupracujem pätnásť rokov. Vždy vedia čo chcú, neboja sa pýtať otázky a snažia sa posúvať hranice nemožného, vďaka čomu sme my aj naši technici nútení sa neustále zlepšovať.

Na spoluprácu s Best Shot sa vždy tešíme, pretože vieme, že všetko pôjde ako má a prípadné problémy budú vyriešené promptne a s úsmevom. Želal by som si, aby všetci naši partneri boli ako oni.

Ing. Martin Kubánka
general director
Q—99

Pre mňa je Best shot vrchol eventového umenia. Viera, Martin a Matúš z môjho pohľadu nepoznajú „nedá sa“. Na ich eventoch je často možné i nemožné a nejakým čarovným spôsobom dokážu eliminovať stres, ktorý so sebou takéto podujatia nutne nesú. Najviac si však cením ich priateľský prístup, zmysel pre ľudskú rôznorodosť, skrátka to, že smrdia človečinou.

Kata Martinková
moderátorka, Nočná Pyramída
Rádio Slovensko